Psí salón Vanda

Starostlivosť o srsť a visáž vášho psíka je v salóne Vanda v tých najlepších rukách. Salón je otvorený pre všetky psie plemená a  pravidelne nás navštevuje aj náročná klientela profesionálnych chovateľov.

  • kúpanie psov
  • vyčesávanie a rozčesávanie srsti
  • výstavné úpravy rôznych plemien
  • strihanie psov
  • trimovanie
  • creative grooming a dekorovanie
  • strihanie pazúrikov
  • predaj kozmetiky a doplnkov
  • poradenstvo, sprostredkovanie handlingu či výcviku psov, prípravy na výstavy

Salón Vanda má bohatú skúsenosť s výstavnými úpravami a práve z rúk šikovnej Vandy vyšlo veľa výstavných aj medzinárodných šampiónov krásy… americký kokeršpaniel, anglický kokeršpaniel, postupom času bichon a´poil frisé, havanský psík, farebná ruská bolonka, coton detuleár, boloňský psík, lhasa-apso, levíček, írsky seter, foxteriér, welshteriér, zlatý retriever, newfoundlandský pes, chow-chow, pomeranian, sheltia, portugalský vodný pes… sme hrdý na dosiahnuté úspechy a na spoluprácu s majiteľmi týchto psíkov.

Salón nájdete priamo v Zoodome a tak môžete spojiť príjemné s užitočným. Počas nákupu zveriť svojho psíka do tých najlepších rúk.

Stačí sa vopred telefonicky objednať a dohodnúť si termín.

Psí salón Vanda

Bajkalská 29F, Bratislava

(Budova Vetex, 1.poschodie – predajňa ZooDom)

Orientačná pracovná doba PO-PIA 9:00-18:00

Objednávky prijímame na čísle 0904 091 142

http://www.psisalonvanda.wbl.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettera a všetky dôležité informácie budete mať na dosah.

PRIPRAVOVANÉ EVENTY A AKCIE

Vašu vernosť si vážime

Ak u nás pravidelne nakupujete, užívajte si výhody, ktoré pre vás máme pripravené. Za každý nákup v minimálnej hodnote 10€ získate nálepku.
Po nazbieraní určitého množstva nálepiek si u nás môžete uplatniť jednorázovú zľavu alebo získať VIP vernostnú kartu. Informujte sa u nás na pokladni.

NAJNOVŠIE BLOGOVÉ PRÍSPEVKY

Nezaradené, Starostlivosť

Psí salón Vanda

Starostlivosť o srsť a visáž vášho psíka je v salóne Vanda v tých najlepších rukách. Salón je otvorený pre všetky psie plemená a  pravidelne nás navštevuje aj náročná klientela profesionálnych chovateľov. Salón Vanda má bohatú...

0 / / október 29, 2017
Štartujeme s úpravou už od šteniatka
Starostlivosť

Štartujeme s úpravou už od šteniatka

Každý psíčkar sa od prvého dňa s novým členom rodiny (šteniatkom) stretáva s mnohými otázkami. Bohužiaľ, nie vždy je začínajúcemu psíčkarovi nápomocný chovateľ, od ktorého si šteniatko zadovážil a tak je niekedy ťažké nájsť správne odpovede na tieto...

1 / / jún 06, 2017