Psí salón Vanda

Starostlivosť o srsť a vizáž vášho psíka je vo Wellness and Spa salóne pre psov Vanda v tých najlepších rukách. Salón je otvorený pre všetky psie plemená, mačky a výnimkou nie sú ani zajačiky. Pravidelne ho navštevuje aj náročná klientela profesionálnych chovateľov.

 

  • wellness a spa kúpele pre psov
  • kúpanie psov
  • ozonoterapia
  • strihanie psov
  • vyčesávanie a rozčesávanie srsti
  • výstavné úpravy rôznych plemien
  • trimovanie
  • creative grooming a dekorovanie
  • strihanie pazúrikov
  • odborné poradenstvo, sprostredkovanie handlingu či výcviku psov, prípravy na výstavy

Wellness a spa Salón pre psov Vanda má bohatú skúsenosť s výstavnými úpravami a práve z rúk šikovnej Vandy vyšlo veľa výstavných aj medzinárodných šampiónov krásy… bichon a´poil frisé, havanský psík, farebná ruská bolonka, coton detuleár, boloňský psík, lhasa-apso, levíček, írsky seter, foxteriér, welshteriér, zlatý retriever, newfoundlandský pes, chow-chow, pomeranian, sheltia, portugalský vodný pes, americký kokeršpaniel, anglický kokeršpaniel, … sme hrdí na dosiahnuté úspechy a na spoluprácu s majiteľmi týchto psíkov.

Salón nájdete priamo v Zoodome a tak môžete spojiť príjemné s užitočným – počas nákupu zveriť svojho psíka do tých najlepších rúk.

Stačí sa vopred telefonicky objednať a dohodnúť si termín.

 

Psí salón Vanda

Bajkalská 29F, Bratislava

(Budova Vetex, 1.poschodie – predajňa ZooDom)

Orientačná pracovná doba PO-PIA 9:00-18:00

Rezervácie termínov prijímame na čísle 0904 091 142

http://www.psisalonvanda.sk/

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettera a všetky dôležité informácie budete mať na dosah.

PRIPRAVOVANÉ EVENTY A AKCIE

Vašu vernosť si vážime

Ak u nás pravidelne nakupujete, užívajte si výhody, ktoré pre vás máme pripravené. Za každý nákup v minimálnej hodnote 10€ získate nálepku.
Po nazbieraní určitého množstva nálepiek si u nás môžete uplatniť jednorázovú zľavu alebo získať VIP vernostnú kartu. Informujte sa u nás na pokladni.

NAJNOVŠIE BLOGOVÉ PRÍSPEVKY

Na čo nezabudnúť, keď sa ochladí
Nezaradené

Na čo nezabudnúť, keď sa ochladí

Keď teplota vonku klesá, treba na zmeny počasia pripraviť aj svojho havkáča. MVDr. Matušková pripravila pre vás stručný zoznam, na čo nezabudnúť:  Tak, ako obliekame seba, obliekať psa. Pre menšie a hlavne krátkosrsté plemená platí...

0 / / november 25, 2018
Nezaradené, Starostlivosť

Psí salón Vanda

Starostlivosť o srsť a visáž vášho psíka je v salóne Vanda v tých najlepších rukách. Salón je otvorený pre všetky psie plemená a  pravidelne nás navštevuje aj náročná klientela profesionálnych chovateľov. Salón Vanda má bohatú...

0 / / október 29, 2017