Vitajte v Salóne (nie len) pre psov Vanda

Vitajte v Salóne (nie len) pre psov Vanda

Od roku 2014 sa naša obľúbená predajňa s veterinou – Zoodom – rozrástla o ďalšiu veľmi dôležitú časť starostlivosti o našich miláčikov.  Tou je práve náš moderný, profesionálne zameraný a vybavený salón, ktorý vedie groomerka s viac než 10 ročnou praxou nie len vo výstavnej úprave psov, Vanda Zelenková. Vanda sama absolvovala desiatky odborných školení, workshopov, seminárov zameraných na salónnu, výstavnú aj kreatívnu úpravu psov, ale aj na dermatológiu a techniky úpravy.

V našom salóniku nájdete poradenstvo a pomoc s akoukoľvek otázkou ohľadne starostlivosti o kožu a srsť vašich chlpatých aj menej chlpatých domácich miláčikov. Ako sme už naznačili, toto už dávno nie je miesto, kde pomáhame a upravujeme len psíkov. Náš salónik s láskou navštevujú so svojimi problémami aj mačičky, zajačiky a dokonca aj morské prasiatka nás už prišli pozrieť. Preto sa pokojne neváhajte na nás obrátiť, aj keď nemáte možno práve psíka J

Salón je komplet vybavený, kúpeme, trimujeme, čistíme ušká, očká, striháme pazúriky, rozčesávame, vyčesávame, pripravujeme psíkov rôznych plemien na výstavy aj na všedný deň.  Spod našich rúk zišlo mnoho medzinárodných šampiónov krásy, ale aj nejeden víťaz obľúbených „orieškiád“. Ľúbime chlpáčov a pre každého z nich sú u nás dvere vždy dokorán otvorené.

PS: Sledujte náš web, v jednotlivých článkoch, ktoré pre vás pripravujeme, sa dozviete vždy niečo nové a užitočné nie len o starostlivosti o psíky.

Prvý článok pre vás už čoskoro !

 

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *